Programy

Čo si vybrať...

Je fajn, ak chceš telo snov, ale bez úpravy stravy ti to nepôjde. Ak nie si odborník na výživu a netušíš, čo môžeš a čo určite nie, daj si jedlo plné energie posielať domov alebo do práce.

FITBODY je originálny stravovací program, ktorý eDiéta zostavila na základe svojich dlhoročných skúsenosti, vo výrobe jedál zameraných na redukciu hmotnosti, spolu s odborníkmi, ktorí sa profesionálne venujú aktívnemu a pravidelnému cvičeniu.

Existuje množstvo názorov, zameraní a presvedčení, o správnom stravovaní sa pre ľudí, ktorí naozaj aktívne a pravidelne cvičia minimálne 4-7x do týždňa.

Sú rôzne názory na príjem množstva sacharidov a bielkovín, pred a po cvičení. Ako i na skladbu samotnej stravy a času kedy je optimálne ju konzumovať.

Program FITBODY nepredstavuje žiaden z extrémne zameraných smerov. Preferuje skôr vyváženosť, pestrosť a možnosť voľby podľa vlastného pocitu a presvedčenia.

V programe si sám individuálne môžeš určiť podľa vlastného denného rytmu, ktoré jedlo si kedy dáš. My ti ponúkame raňajky, a dve jedlá, ktoré sú určené pred cvičením a po cvičení a samozrejme dva malé snacky, ktoré si sám doplníš do jedálnička podľa svojej vlastnej potreby a pocitu.

V rámci FITBODY sme program rozdelili na Starter a Builder.

Program STARTER obsahuje 5  jedál,čiže ide o vysokofrekvenčné stravovanie. Jedlá s takýmto zložením sú určené predovšetkým, tým ktorí pravidelne cvičia. Ide hlavne o vytrvalostné tréningy. Tento program vám pomôže stratiť nadbytočné kilá a formovať postavu. Rýchlo pochopíš náš princíp stravovania, skladbu, ohodnotíš chuť, či spôsob doručenia. Môžeš si vybrať z troch kalorických variantov.

Program BUILDER obsahuje jedlá s vyváženým obsahom tukov a sacharidov a vyšším podielom bielkovín. Jedlá s takýmto zložením sú určené predovšetkým, tým ktorí cvičenie berú skoro profesionálne a venujú sa silovým tréningom. Tento program vám pomôže efektívne stratiť tuk a  regenerovať svaly. Builder obsahuje 3 jedlá denne, čiže ide o nízkofrekvenčné stravovanie. Môžeš si vybrať z troch kalorických variantov.

Objednaj si  FITBODY program

získaš fitness oblečenie

značky 2skin  ZDARMA.

 

VYBER SI PROGRAM

Teraz vieš všetky potrebné info. Už len dva kliky ťa delia od objednania 🙂
STARTER
14.00 €/deň
vysokofrekvenčné stravovanie
BUILDER
16.50 €/deň
nízkofrekvenčné

Čo hovoria klienti

“Nikdy nedosiahnete úspech bez opakovaného úsilia.”
Francoise de Maintenon

“Nikdy sa nevzdávajte, pretože práve v tomto bode sa príliv obráti.”
Harriet Beecher Stowe

Musím tým prejsť bez ohľadu nato, aké ťažké to bude.
Arnold Schwarzenegger

X