Prečo si vybrať FITBODY

O NÁS

Po dlhoročných skúsenostiach eDiéta prináša program, ktorý je šitý na mieru pre aktívne cvičiacich ľudí. Počas aktívneho cvičenia je samozrejme dôležitý pravidelný režim, ale ešte dôležitejšia je plnohodnotná fitness strava.

Zapamätaj si, že môžeš makať v posilke, behať na páse, milovať činky až do úplného vysilenia, ale bez správnej stravy bude tvoj progres spomalený alebo úplne zlyhá. Či trénuješ len tak pre radosť alebo chceš byť profesionál, ktorý cvičí na súťaže vedz, že čo zješ, koľko toho zješ a kedy to zješ značne ovplyvní tvoj telesný výkon.

Strava je tou najdôležitejšou súčasťou pri transformovaní tela. Ako sa máš teda stravovať pred a po cvičení, ak chceš dosahovať maximálne výsledky?
Nerieš!

FITBODY je originálny stravovací fitness program, ktorý vyrieši všetky tvoje otázky ohľadne stravovania.

Tomáš Pitoňák 

CEO eDiéta

Prečo si vybrať práve nás?

eDiéta je spoločnosť, ktorá má za sebou viac ako 8 rokov skúsenosti s výrobou špecifickej stravy. Máme za sebou množstvo projektov a aktivít, ktoré nás posúvali dopredu. Projekt FITBODY je pre nás výzvou a zároveň záväzkom voči stálym, ale i novým klientom. Sme zárukou, že strava, ktorá sa k vám od nás dostane, bude spĺňať všetky vaše predstavy a požiadavky.

Dlhoročné skúsennosti so zdravou stravou 100%
Profesionálna výroba jedál 100%
Rozvoz chladiarenskými autami 100%
Kvalitné a čerstvé suroviny 100%

Aktuálne trendy a prístupy

Strava je tou najdôležitejšou súčasťou pri transformovaní tela.

  • funkčný tréning
  • vysoko intenzívny intervalový tréning
  • joga
  • skupinové cvičenie
  • cvičenie s vlastnou hmotnosťou
  • cvičenie s osobnéhým trénerom

Profesionálni tréneri

Zo slovenskej elity postupne vyberame špičkových trénerov/ expertov na výživu , aby sme práve pre teba zostavili ideálne fitness jedlá. Postupne vám ich budeme predstavovať, i keď mnohých z nich určite poznáte. FITBODY sa pod ich asistenciou stáva originálny stravovací fitness program so zameraním na ľudí, ktorí sa intenzívne venujú cvičeniu.

Buduj silné telo a staň sa kvalitnou verziou samého seba!

Vieme, že tvoj čas je extrémne dôležitý a snažíš sa ho využívať naplno.
A práve to je benefit, ktorý ti poskytneme, kedže s prípravou, varením
a nakupovaním si už hlavu lámať nemusíš. Urobíme to za teba
.

X